Blog CK Viva Australie

Cestování Austrálie: za nejkrásnějšími oblastmi

Cestování Austrálie: za nejkrásnějšími oblastmi

Pokud přemýšlíte, co naložit se svým dlouhým volnem, není snad lepší místo na objevování tajemna, divoké přírody a podvodního světa než nádherná Austrálie. Cestování Austrálie vám přinese zážitky, které navždy zůstanou ve vašich srdcích. Představíme vám nejnavštěvovanější lokality, kam se s našimi zájezdy můžete vypravit. Pokud si vyberete cestování Austrálie s námi, nebudete ochuzeni o unikátní městskou architekturu ani neuvěřitelný podmořský svět, který v takové podobě, jež se vám představí na tomto kontinentě, nikde jinde na světě už nespatříte.
Duben 28, 2017    Rubrika: Austrálie
Zobrazit
Cestování Nový Zéland

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z nezapomenutelných zážitků vašeho života. Připravte se na ohromující přírodní scenerie, krásnou a malebnou krajinu a křišťálově čisté moře. Cestování Nový Zéland je nejlepší podniknout v komfortním autě, které vám umožní navštívit skrytá místa a objevit úžasný přírodní svět. S naším zájezdem získáte profesionálního řidiče, který ví, kam jet. Pojďte se s námi podívat na některé z highligtů těchto dvou úžasných ostrovů.
Duben 29, 2017    Rubrika: Nový Zéland
Zobrazit
Cestování po Zélandu za jedinečnými národními parky

Cestování po Zélandu za jedinečnými národními parky

Na Novém Zélandu je možné obdivovat jedny z nejkrásnějších scenerií světa. Při svém cestování po Zélandu můžete celkem narazit na 14 národních parků, které vynikají neuvěřitelnou přírodou. Vypravte se s námi do některých z nich. Vezmeme vás za zlatými písky na nádherné pláže, navštívíme místa s fascinujícími výhledy na nejvyšší novozélandské horské štíty a při našem cestování po Zélandu se také necháme ohromit unikátní krajinou s fjordy.
Duben 30, 2017    Rubrika: Nový Zéland
Zobrazit
Sopky, Maoři i termální lázně součástí cesty na Nový Zéland

Sopky, Maoři i termální lázně součástí cesty na Nový Zéland

Objevte přírodní krásy úžasného ostrova Nový Zéland. Vydejte se s námi za majestátními sopkami i teplými termálními prameny. Cesty na Nový Zéland jsou spojené s poznáním domorodé maorské kultury stejně jako s adrenalinovými sporty v místech obklopených dechberoucí scenerií. Nenechte si ujít dovolenou snů a jízdu svého života. Jedinečné cesty na Nový Zéland jsou velkou výzvou, která stojí za překonání.
Květen 2, 2017    Rubrika: Nový Zéland
Zobrazit
Základní rady na cesty do Austrálie

Základní rady na cesty do Austrálie

Austrálie je cílem mnoha cestovatelů. Nádherná země, která oplývá dechberoucí přírodou, leží na opačné straně zeměkoule, a tak je potřeba si před cestou vše potřebné zjistit a dvakrát zkontrolovat. Než na cesty do Austrálie vyrazíte, udělejte si malou představu o tom, co vás u protinožců bude čekat.
Srpen 1, 2017    Rubrika: Austrálie
Zobrazit
ZDARMA! Víza a navigace pro Vaše cesty.

ZDARMA! Víza a navigace pro Vaše cesty.

Nově jsme zařadili do naší nabídky zapůjčení GPS navigace zdarma pro Vaše cesty do Austrálie a Nový Zéland. Stačí nás pouze požádat o rezervaci termínu
Březen 16, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Austrálie, co s sebou?

Austrálie, co s sebou?

Letíte na dovolenou do Austrálie a nevíte co s sebou přibalit do kufru. Pak určitě potřebujete vědět kam letíte a jaké roční období v Austrálii v tu dobu bude. Cestujete do Austrálie a nevíte, co si zabalit s sebou? Nejdůležitější faktory ke zvážení jsou, kdy cestujete ( v jakém ročním období ) a pak také kam v Austrálii cestujete, protože vzhledem k velikosti této země se počasí rapidně liší v různých místech.
Duben 23, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Austrálie, co navštívit?

Austrálie, co navštívit?

Chystáte se na cestu do Austrálie? Pak máte v mysli určitě mnoho míst, které chcete navštívit. Austrálie je plná míst, která by jsme na své cestě neměli minout a navštívit je všechny by nám trvalo i několik měsíců. Která z nich tedy zařadit mezi ta nejlepší? 
Duben 30, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Nový Zéland s českým průvodcem

Nový Zéland s českým průvodcem

16.11. – 4.12.2018 proběhne zájezd To nejlepší z Nového Zélandu s českým průvodcem. Tato dovolená skýtá opravdu to nejlepší, co Nový Zéland může nabídnout.
Květen 9, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Zavření ULURU!

Zavření ULURU!

Vzhledem k tomu, že turismem dochází k devastaci této jedinečné památky, australská vláda se rozhodla od října 2019 uzavřít vstup na tuto horu.
Květen 26, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Jak se jazykově vybavit na dovolenou

Jak se jazykově vybavit na dovolenou

Naše cestovní kancelář zajišťuje po dobu pobytu jazykovou podporu prostřednictvím delegátů a průvodců a nemusíte se proto bát, že byste se dostali do úzkých. Přesto není od věci, když si před dovolenou oprášíte své jazykové dovednosti.
Červenec 1, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Máme nový katalog!

Máme nový katalog!

Nový katalog je přehledným způsobem seřazená celá naše nabídka. Od zájezdů s českým průvodcem po ty na míru. Stačí napsat a zašleme Vám k pokochání!
Srpen 1, 2018    Rubrika:
Zobrazit