Blog CK Viva Austrálie

Vyhlášené treky v Austrálii

Vyhlášené treky v Austrálii

Když se řekne Austrálie, většina z nás si vybaví klokany, Operu v Sydney, pláže a Uluru. Ale Austrálie je mnohem více! Velikostí se téměř rovná celé Evropě, a proto není divu, že i tady nalezneme velké množství treků, procházek či možností úniku před moderním světem do přírody. My Vám přinášíme v následujícím článku pár těch nejvyhlášenějších. Určitě nejsou jediné a určitě je nechceme stavět nad ty méně známé a pravdou je, že pro mnohé i krásnější.
Leden 3, 2019    Rubrika:
Zobrazit
Užitečné informace o Austrálii

Užitečné informace o Austrálii

Většina z nás si pod slovem Austrálie vybaví operu v Sydney, monolit Uluru nebo klokany. Tyto obvyklé představy však daleko zaostávají za přírodním bohatstvím, kulturní pestrostí a nespoutanými krásami této krajiny. Austrálie Vám je schopna nabídnout množství cestovatelských a kulturních zážitků, od napínavého potápění na korálových útesech, přes pouště, krásné pláže, deštný prales až po kosmopolitní Sydney.
Listopad 20, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Nový Zéland - za nejhezčí krajinou na konec světa!

Nový Zéland - za nejhezčí krajinou na konec světa!

Procestoval jsem téměř celý Nový Zéland, jak severní tak jižní ostrov. Celá cesta se dá zvládnout asi za 3 týdny. Pokud se rozhodnete navštívit jen jeden ostrov, bude Vám stačit 7 až 10 dní. Když se zeptáte místních, který ostrov je hezčí, pravděpodobně uslyšíte odpověď Jižní ostrov. To se zdá logické, protože Jižní ostrov je větší a nabízí větší rozmanitost, není tak hustě obydlený jako ostrov severní. Z pohledu Evropana, který zná hory, jezera a pastviny se může lehce stát, že ho zaujme výrazněji ostrov severní.
Listopad 12, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Máme nový katalog!

Máme nový katalog!

Nový katalog je přehledným způsobem seřazená celá naše nabídka. Od zájezdů s českým průvodcem po ty na míru. Stačí napsat a zašleme Vám k pokochání!
Srpen 31, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Jak se jazykově vybavit na dovolenou

Jak se jazykově vybavit na dovolenou

Naše cestovní kancelář zajišťuje po dobu pobytu jazykovou podporu prostřednictvím delegátů a průvodců a nemusíte se proto bát, že byste se dostali do úzkých. Přesto není od věci, když si před dovolenou oprášíte své jazykové dovednosti.
Červenec 1, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Zavření ULURU!

Zavření ULURU!

Vzhledem k tomu, že turismem dochází k devastaci této jedinečné památky, australská vláda se rozhodla od října 2019 uzavřít vstup na tuto horu.
Květen 26, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Nový Zéland s českým průvodcem

Nový Zéland s českým průvodcem

16.11. – 4.12.2018 proběhne zájezd To nejlepší z Nového Zélandu s českým průvodcem. Tato dovolená skýtá opravdu to nejlepší, co Nový Zéland může nabídnout.
Květen 9, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Austrálie, co navštívit?

Austrálie, co navštívit?

Chystáte se na cestu do Austrálie? Pak máte v mysli určitě mnoho míst, které chcete navštívit. Austrálie je plná míst, která by jsme na své cestě neměli minout a navštívit je všechny by nám trvalo i několik měsíců. Která z nich tedy zařadit mezi ta nejlepší? 
Duben 30, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Austrálie, co s sebou?

Austrálie, co s sebou?

Letíte na dovolenou do Austrálie a nevíte co s sebou přibalit do kufru. Pak určitě potřebujete vědět kam letíte a jaké roční období v Austrálii v tu dobu bude. Cestujete do Austrálie a nevíte, co si zabalit s sebou? Nejdůležitější faktory ke zvážení jsou, kdy cestujete ( v jakém ročním období ) a pak také kam v Austrálii cestujete, protože vzhledem k velikosti této země se počasí rapidně liší v různých místech.
Duben 23, 2018    Rubrika:
Zobrazit
ZDARMA! Víza a navigace pro Vaše cesty.

ZDARMA! Víza a navigace pro Vaše cesty.

Nově jsme zařadili do naší nabídky zapůjčení GPS navigace zdarma pro Vaše cesty do Austrálie a Nový Zéland. Stačí nás pouze požádat o rezervaci termínu
Březen 16, 2018    Rubrika:
Zobrazit
Základní rady na cesty do Austrálie

Základní rady na cesty do Austrálie

Austrálie je cílem mnoha cestovatelů. Nádherná země, která oplývá dechberoucí přírodou, leží na opačné straně zeměkoule, a tak je potřeba si před cestou vše potřebné zjistit a dvakrát zkontrolovat. Než na cesty do Austrálie vyrazíte, udělejte si malou představu o tom, co vás u protinožců bude čekat.
Srpen 1, 2017    Rubrika: Austrálie
Zobrazit
Sopky, Maoři i termální lázně součástí cesty na Nový Zéland

Sopky, Maoři i termální lázně součástí cesty na Nový Zéland

Objevte přírodní krásy úžasného ostrova Nový Zéland. Vydejte se s námi za majestátními sopkami i teplými termálními prameny. Cesty na Nový Zéland jsou spojené s poznáním domorodé maorské kultury stejně jako s adrenalinovými sporty v místech obklopených dechberoucí scenerií. Nenechte si ujít dovolenou snů a jízdu svého života. Jedinečné cesty na Nový Zéland jsou velkou výzvou, která stojí za překonání.
Květen 2, 2017    Rubrika: Nový Zéland
Zobrazit
Cestování po Zélandu za jedinečnými národními parky

Cestování po Zélandu za jedinečnými národními parky

Na Novém Zélandu je možné obdivovat jedny z nejkrásnějších scenerií světa. Při svém cestování po Zélandu můžete celkem narazit na 14 národních parků, které vynikají neuvěřitelnou přírodou. Vypravte se s námi do některých z nich. Vezmeme vás za zlatými písky na nádherné pláže, navštívíme místa s fascinujícími výhledy na nejvyšší novozélandské horské štíty a při našem cestování po Zélandu se také necháme ohromit unikátní krajinou s fjordy.
Duben 30, 2017    Rubrika: Nový Zéland
Zobrazit
Cestování Nový Zéland

Cestování Nový Zéland

Objevte ta nejkrásnější místa Nového Zélandu prostřednictvím zájezdů šitých na míru. Cestování Nový Zéland bude jedním z nezapomenutelných zážitků vašeho života. Připravte se na ohromující přírodní scenerie, krásnou a malebnou krajinu a křišťálově čisté moře. Cestování Nový Zéland je nejlepší podniknout v komfortním autě, které vám umožní navštívit skrytá místa a objevit úžasný přírodní svět. S naším zájezdem získáte profesionálního řidiče, který ví, kam jet. Pojďte se s námi podívat na některé z highligtů těchto dvou úžasných ostrovů.
Duben 29, 2017    Rubrika: Nový Zéland
Zobrazit
Cestování Austrálie: za nejkrásnějšími oblastmi

Cestování Austrálie: za nejkrásnějšími oblastmi

Pokud přemýšlíte, co naložit se svým dlouhým volnem, není snad lepší místo na objevování tajemna, divoké přírody a podvodního světa než nádherná Austrálie. Cestování Austrálie vám přinese zážitky, které navždy zůstanou ve vašich srdcích. Představíme vám nejnavštěvovanější lokality, kam se s našimi zájezdy můžete vypravit. Pokud si vyberete cestování Austrálie s námi, nebudete ochuzeni o unikátní městskou architekturu ani neuvěřitelný podmořský svět, který v takové podobě, jež se vám představí na tomto kontinentě, nikde jinde na světě už nespatříte.
Duben 28, 2017    Rubrika: Austrálie
Zobrazit