Cesty na Nový Zéland s průvodcem

Dovolená na Zélandu snadno a s českým delegátem

Pokud si chcete zjednodušit cestování po Zélandu, doporučujeme vybírat ze zájezdů, ke kterým jsme zajistili českého průvodce. Po celou dobu cesty vám bude k dispozici, a díky tomu navštívíte jen ta nejlepší místa, která novozélandské ostrovy nabízí. Další nespornou výhodou toho, že vyjedete na Nový Zéland s průvodcem, je jeho pomoc při komunikaci s místními a zařizování nákupů nebo ubytování.

Zájezdy na Zéland i do Austrálie

Sami máme cestování s průvodcem rádi, a proto jsme poskládali hned tři balíčky, ve kterých jej najdete. Jestli si chcete naplno užít čistě Nový Zéland, doporučujeme zájezd To nejlepší z Nového Zélandu s ČP. Dáváte-li přednost delší dovolené a zároveň se nemůžete rozhodnout mezi Zélandem a Austrálií, ulehčíme vám výběr jedním ze zájezdů Austrálie a Nový Zéland v jednom a To nej z Austrálie a Nového Zélandu. Nechceme vás ale omezovat výběrem mezi těmito třemi cestami – s chutí pomůžeme sestavit zájezd přesně podle vašich představ.

Cestování po Zélandu za nejkrásnější přírodou světa

Spojit cesty na Nový Zéland s Austrálií? Ano!

Příroda Nového Zélandu je jednoduše neskutečná. Začnete-li na Jižním ostrově, narazíte na vysoké hory se zasněženými vrcholky, pod kterými se rozprostírají široké fjordy obývané tuleni. Ve chvíli, kdy se přesunete o pár set kilometrů dále na Severní ostrov, čeká vás naprosto odlišné prostředí – horké gejzíry, jeskyně a sopky. Kdyby vám dovolená na Zélandu nestačila, přidejte si k ní ještě Austrálii, která přírodními památkami přímo překypuje. Kromě proslulého Ayers Rock si užijete vše od rudých pouští až po kilometry písečných pláží.