Austrálie

Nový Zéland

Exotické ostrovy

Střední Amerika

Destinace jako Mexiko, Costa Rica, Panama nebo Guatemala Vás okouzlí výbornou kuchyní, přírodními krásami a historickými památkami. Nechte se zlákat na nezapomenutelnou dovolenou!

Nový Zéland

Úchvatná krajina Pána prstenů, nedotčená příroda a dva rozdílné ostrovy. Nový Zéland Vám nabídne variaci přírodních krás, které byste jinde hledali v desítce různých zemí.

Austrálie

Uchvátí Vás rudé pouště, zelené tropické pralesy, podvodní říše Velkého bariérového útesu, kilometry krásných pláží, tradiční klokani a koaly anebo metropole Sydney s úchvatnou Operou, to je Austrálie.

Chile

Rozmanitá země s obrovskou diverzitou. Na severu země najdete pouště a solné pláně. Uprostřed Chile zase navštívíte úrodné vinice a na jejím jihu nádherné hory a jezera.

Antarktida

Antarktida a Shetlandské ostrovy jsou pro cestovatele třešničkou na dortu. V naší nabídce naleznete různě dlouhé plavby na tento odlehlý kontinent.

Argentina

Světoznámé Buenos Aires , působivé tango, úchvatné vodopády Iguazu, vyprahlé kaňony na severu země nebo krásy ledovců v oblasti Patagonie. To vše najdete v Argentině.

Exotické ostrovy

Destinace, které jsou zárukou exotiky, klidu a komfortu. Na ostrovech najdete kromě krásné přírody také jedinečnou kulturu místních obyvatel, kteří jsou považováni za nejpřátelštější lidi na světě.