Nový Zéland

Úchvatná krajina Pána prstenů, nedotčená příroda a dva rozdílné ostrovy. Nový Zéland Vám nabídne variaci přírodních krás, které byste jinde hledali v desítce různých zemí. Od krásných pláží, přes sopky a gejzíry až po ledovce a fjordy s tuleni. K tomu si připočtěte maorskou kulturu a všude přítomné ovce a dostanete alespoň základní představu o této zemi. Vyberte si z našich kompletních zájezdů anebo si poskládejte vlastní dovolenou ze samostatných balíčků v nabídce. Velmi rádi Vám připravíme dovolenou na míru dle Vašich přání!

Kompletní zájezdy
Samostatné balíčky
Vyhledat

Dovolená na Zélandu – Rozmanitosti nejkrásnější země světa

Ledovce, sopky a ovce

Nový Zéland je zemí, kterou bez váhání označíme za nejkrásnější místo světa. Nezáleží na tom, jestli dáváte přednost chladnějšímu podnebí a fjordům v norském stylu, termálním pramenům na úpatí sopek nebo dlouhým písečným plážím – to všechno zde totiž najdete. Korunu rozmanitosti navíc nasazuje fakt, že při cestování po Zélandu je téměř nemožné se nepotkat s tisícihlavými stády ovcí. Taky jich zde žije přes 40 miliónů.

Fantastická zvířata

K podniknutí cesty na Nový Zéland může mimo ovce nalákat i pestřejší sbírka zvířeny. Vedle nelétavého ptáka kivi, kterého zná snad každý, se nejpravděpodobněji setkáte s papouškem kea hnízdícím na hornatém Jižním ostrově. Ani o savce není na ostrovech nouze. Takové tuleně spatříte takřka kolem každého většího fjordu. Díky nespočtu živočišných druhů tak budete v kontaktu s přírodou prakticky po celou dobu – proto taky děláme zájezdy na Zéland nejraději.

Cesty na Nový Zéland bez Austrálie nepřipadají v úvahu!

Austrálie a Zéland v jednom balení

Když už se jednou za čas vydáte na novozélandské ostrovy, byla by škoda propást šanci k návštěvě vedlejší Austrálie. Pro tyto příležitosti máme připravené balíčky, které zahrnují obě země, např. Austrálie a nový Zéland v jednom nebo To nej z Austrálie a Nového Zélandu.

Do Austrálie i na Nový Zéland s průvodcem

Pokud si chcete usnadnit cestování po Zélandu a Austrálii, doporučujeme využít služeb českého delegáta, kterého jsme přibalili do několika zájezdů. Kromě výkladu v češtině tak získáte i člověka, který má celou zemi procestovanou a je schopný vybrat ta nejlepší místa k návštěvě.