O nás

CK Viva Austrálie (Ing. Karel Topič) je rodinná cestovní kancelář specializující se na Austrálii a Nový Zéland. Austrálii i Zéland známe dokonale, a proto Vám nabízíme autentické zájezdy pouze na místa, kde jsme sami byli a můžeme je doporučit. Chtěli bychom, abyste i Vy nasáli neopakovatelnou energii Austrálie, viděli její neskutečnou rozmanitost nebo si vychutnali přírodní krásy Nového Zélandu. Nejsme velká společnost, zakládáme si na osobním přístupu a snažíme se pro Vás navrhnout vždy to nejlepší řešení. U nás dostanete, o co si řeknete. Těžko najdete na jiném místě komplexnější a lepší služby na Austrálii a Nový Zéland. Ať jste skupina či jednotlivec, hledáte komfort nebo dobrodružství, máte jasnou představu nebo potřebujete poradit, tak jsem přesvědčen, že Vám nabídneme jednu z nej dovolených Vašeho života.

Všechny nabízené lokality jsme osobně procestovali, a i díky tomu Vám můžeme vytvořit ideální dovolenou na míru. Mé dlouholeté zkušenosti se životem v různých zemích, s cestováním po celém světě a také praxí v cestovním ruchu Vám chci nabídnout společně s naším přátelským přístupem k Vaší spokojenosti. Rád bych Vás také pozval do naší druhé sekce Viva Amerika www.viva-amerika.cz, která se specializuje na Jižní Ameriku a Antarktidu. Vše najdete přehledně a pohromadě také na www.vivatravel.cz

Ing. Karel Topič – majitel cestovní kanceláře

 

Přečtěte si příběh začátcích naší cestovní kanceláře ZDE.

Tým CK Viva Austrálie – O nás

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

E-mail: info@vivatravel.cz

Tel: 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Austrálii a Nový Zéland, kterou později rozšířil o Jižní Ameriku a Antarktidu. Po studiu na vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se během 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět snad včetně všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrovy. Své zážitky a zkušenosti nabízí svým klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

 

piranaLenka Šťastná

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Tel: 777 702 849

Cestování jí je vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České republiky. Ani když se osamostatnila, toulavé boty ji neopustily, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano!“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

E-mail: zdenka@vivatravel.cz

Tel: 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.

 

Eva Knirschová

 E-mail: eva@vivatravel.cz

Tel: 571 570 065

 „Necestujeme, abychom utíkali od života, ale aby život neutekl nám.“

Evu již od mala lákaly daleké kraje. Poprvé vyrazila za oceán na střední škole, kdy měla možnost procestovat část USA. Tato zkušenost objevování nových obzorů a nečekaných seznámení ji zcela uchvátila. Během studia Mezinárodních rozvojových studií měla možnost studovat a pracovat rok ve Španělsku. Zatím nejsilnějším zážitkem byl pro ni sedmiměsíční pobyt v Mexiku, kde studovala filosofii a kulturu původních obyvatel Latinské Ameriky – Mayů, Nahuatl a Quechua. Nedá dopustit na mexickou kuchyni a ráda si zatančí na latinskoamerické rytmy jako salsa, bachata nebo cumbia. Kdykoliv se naskytne příležitost, utíká do přírody, která je pro ni největší inspirací a relaxací. Eva ráda spřádá plány na další cesty a s velkým potěšením Vám pomůže i s Vaši vysněnou dovolenou.

 

Petra Štěpánová

E-mail: petra@vivatravel.cz

Tel: 777 171 088

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice, a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání světa bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty, jakými jsou turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

 

 

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE 

dovolená-na-přání s.r.o, zapsaná v Obchodním rejstříku
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Prštné – Zlín, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1972, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.viva-australie.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: dovolená-na-přání s.r.o.
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 8356717009

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK Viva Austrálie najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zde.

Získali jsme certifikát AUSTRALSKÝ SPECIALISTA, prohlédnout si ho můžete ZDE.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.