O nás

CK Viva Austrálie (Ing. Karel Topič) je rodinná cestovní kancelář specializující se na Austrálii a Nový Zéland. Austrálii i Zéland známe dokonale, a proto Vám nabízíme autentické zájezdy pouze na místa, kde jsme sami byli a můžeme je doporučit. Chtěli bychom, abyste i Vy nasáli neopakovatelnou energii Austrálie, viděli její neskutečnou rozmanitost nebo si vychutnali přírodní krásy Nového Zélandu. Nejsme velká společnost, zakládáme si na osobním přístupu a snažíme se pro Vás navrhnout vždy to nejlepší řešení. U nás dostanete, o co si řeknete. Těžko najdete na jiném místě komplexnější a lepší služby na Austrálii a Nový Zéland. Ať jste skupina či jednotlivec, hledáte komfort nebo dobrodružství, máte jasnou představu nebo potřebujete poradit, tak jsem přesvědčen, že Vám nabídneme jednu z nej dovolených Vašeho života.

Všechny nabízené lokality jsme osobně procestovali, a i díky tomu Vám můžeme vytvořit ideální dovolenou na míru. Mé dlouholeté zkušenosti se životem v různých zemích, s cestováním po celém světě a také praxí v cestovním ruchu Vám chci nabídnout společně s naším přátelským přístupem k Vaší spokojenosti. Rád bych Vás také pozval do naší druhé sekce Viva Amerika www.viva-amerika.cz, která se specializuje na Jižní Ameriku a Antarktidu. Vše najdete přehledně a pohromadě také na www.vivatravel.cz

Ing. Karel Topič – majitel cestovní kanceláře

 

Přečtěte si příběh začátcích naší cestovní kanceláře ZDE.

Tým CK Viva Austrálie – O nás

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

E-mail: info@vivatravel.cz

Tel: 725 970 721

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Austrálii a Nový Zéland, kterou později rozšířil o Jižní Ameriku a Antarktidu. Po studiu na vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se během 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět snad včetně všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrovy. Své zážitky a zkušenosti nabízí svým klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

 

piranaLenka Šťastná

E-mail: lenka@vivatravel.cz

Tel: 777 702 849

Cestování jí je vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České republiky. Ani když se osamostatnila, toulavé boty ji neopustily, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano!“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

E-mail: zdenka@vivatravel.cz

Tel: 601 580 616

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech. Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.


Petra Štěpánová

E-mail: petra@vivatravel.cz

Tel: 777 171 088

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice, a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání světa bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty, jakými jsou turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

 

 

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE 

dovolená-na-přání s.r.o, zapsaná v Obchodním rejstříku
(spisová značka: C 102567/KSBR)
IČ: 06518770

Sídlo: Za Úvozem 788, Prštné – Zlín, 76001
Adresa pobočky: Vodní 1972, Zlín, 76001
Tel: +420 571570065
Email: info@vivatravel.cz
Web: www.viva-australie.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: dovolená-na-přání s.r.o.
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 08356717009

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK Viva Austrálie najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zde.

Získali jsme certifikát AUSTRALSKÝ SPECIALISTA, prohlédnout si ho můžete ZDE.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.