Zájezdy s českým průvodcem

Cestování patří mezi nejoblíbenější aktivity. Někdo nedá dopustit na relaxaci v Evropě, jiný prahne po poznání dalekých kontinentů. V posledních letech je na špici dovolená Austrálie. Hlavní město je Canberra, státní zřízení je konstituční monarchie, úřední jazyk je angličtina a platí se zde australským dolarem. Přírodními divy prošpikovaný kontinent leží na jižní polokouli a je omýván Indickým a Tichým oceánem. Pokud se rozhodnete prozkoumat tento světadíl, padne vám do noty Austrálie s českým průvodcem. Jen tak vám nic neunikne. Spatříte drahokamy přírody, nevšední architektonické skvosty i památky zapsané na seznam světového dědictví UNESCO. Austrálie s českým průvodcem, to je jistota spokojenosti.

Proč zrovna Austrálie s českým průvodcem?

Možná si říkáte, že byste dovolenou absolvovali raději sami, ale věřte, že Austrálie s českým průvodcem je rozumnější volba. Zájezd se zkušeným delegátem je dokonale sestaven. Spatříte budovu Opery v Sydney, most Harbour Bridge, oblast Uluru s rudou pouští, magický monolit Ayers Rock, Olgas, Kings Canyon i Velký bariérový útes. Nechybí ani romantika v podobě pozorování západu slunce, návštěva deštného pralesa, koupání v oceánu, výlety lodí na dechberoucí ostrůvky i poznání podmořského světa. To vše a ještě mnohem více vás čeká stejně jako Austrálie s českým průvodcem. Upřednostněte zkušenosti delegátů, kteří jsou na tomto kontinentu jako doma. Austrálie s českým průvodcem je komfort, který se zalíbí každému.

Pár slov o historii země

Tento nádherný zemědíl je nejstarší na světě. Austrálie s českým průvodcem vám vyloží, že už před 40. tis. let je obydlen domorodci, kterým se říká aborigines. Nutno podotknout, že byla Austrálie objevena až o mnoho let později. Kapitán James Cook připlul k jejím břehům 28. 4. 1770, ale je pravděpodobnější, že ji prvně spatřili Portugalci. Britové začali tuto lokalitu osidlovat v roce 1788. Dalo by se říci, že to byli vyhnanci a trestanci. Na začátku 19. století se začínají budovat první metropole, jako jsou Melbourne, Brisbane, Adelaine či Perth. Austrálie s českým průvodcem vám přiblíží informaci, že se 1. 1. 1901 zrodilo společenství Commonwealth of Australia čili Austrálský svaz. Konstituční monarchii panuje britská královna, jež je zastupována generálním guvernérem.

Stále se můžete přihlásit na zájezd s českým průvodcem do Austrálie – Perly Austrálie na listopadový termín, poslední šance! Poslední dvě volná místa, neváhejte!