Za australským vínem

VIP NABÍDKA
AKČNÍ NABÍDKA
PRŮVODCE
84900 Kč / 3311 EUR
Všechny letenky
Počet dnů: 12
Poznávací s cz průvodcem
15.3. - 26.3.

Perth – Margaret River – Busselton – Pinnacles – Cervantes

Zpět na nabídku

PROČ VYBRAT TENTO ZÁJEZD

  • četné návštěvy originálních vinařství
  • krásy západní Austrálie
  • koupání a krásné pláže
  • výlety na přírodní krásy
  • český průvodce

POPIS ZÁJEZDU

Austrálie (pro vinaře či milovníky vína), jak ji neznáte! Vydejte se s námi do nádherné západní Austrálie. Zájezd po přírodních krásách západního pobřeží s návštěvou vyhlášených vinic regionu Margaret River. Podíváme se spolu na krásné bílé pláže tohoto regionu, kde bude spousta času na koupání a můžete zde také běžně zahlédnout delfíny nebo rejnoky. Hlavní náplní bude návštěva originálních vinic regionu Margaret River, kterých jsou zde desítky a jedna působivější než druhá. Vše podtrhuje přítomnost klokanů. Součástí zájezdu bude také prohlídka metropole Perth a také přírodních úkazů jako jsou třeba pískovcové jehlice Pinnacles. Návštěva vinic a vinařství bude opravdu pestrá a četná, na celém zájezdu Vás bude doprovázet český průvodce.

 

POPTAT ZÁJEZD

Den 1 – 2 – Praha / Vídeň – Perth
Let na trase Praha (Vídeň) – Perth, jídlo na palubě. Přílet v den 2 večer.
Po příletu Vás čeká transfer do Vašeho hotelu v Perthu. Během celého zájezdu jste doprovázeni českým průvodcem.

Všechny noclehy jsou se snídaní v ceně.

Den 3 – Perth – Margaret River/Busselton (270 km)
Ráno nebudeme nikam spěchat, během dopoledne vyrazíme minibusem společně s českým průvodcem již směr Margaret River/Busselton, po cestě zastávky. Zajištěn nocleh v hotelu 4*, poblíž pláže.

Hotel: 4* Ramada Resort se snídaní nebo podobný
Hotel leží hned u pláže a k dispozici i bazén

Den 4 – Margaret River – vinice
Dnes se vyrazíme podívat do místních oceněných vinic s unikátní atmosférou, čekají vás skvělá vína, krásné prostředí, zahlédnout můžete klokany a krásnou přírodu, ochutnávka vína a prohlídka okolí. Nocleh opět v oblasti Margaret River/Busselton 4*.

Připravíme dopředu seznam vinic k navštívení dle osobních zkušeností, orientačně plánujeme navštívit tři vinařství za den.

Den 5 – Margaret River – vinice
Také dnes budeme pokračovat návštěvou a prohlídkou dalších skvělých vinic a vinařství regionu Margaret River. Nabídka je široká, ukázky vybraných vinařství najdete níže. V průběhu dne budeme mít rezervaci v jednom z vinařství na chutný oběd (platí se na místě). Po cestě mezi vinicemi se zastavíme na zajímavých místech v okolí, může to být pláž, jeskyně nebo třeba farma na sýry nebo čokoládu.

Ukázky vybraných vinařství:
Watershed
Robert Oatley
Leeuwin Estate
Vasse Felix
Wills Domaine
Windance

Den 6 – region Margaret River – výlet do okolí
Dnes nás čeká celodenní výlet k prozkoumání oblasti a krásného pobřeží, výlet k majáku Cape Naturaliste pro krásné výhledy na oceán a zde budeme mít také ideální možnost pro trek či procházku v přírodě. Následně popojedeme po pobřeží dále k úžasným rock pools, což jsou bazénky ve skalách s tryskající vodou z moře – krásné místo ke koupání a místní atrakce. Pokračovat budeme na krásné pláže v okolí, kde bude opět prostor se osvěžit. Nocleh v oblasti Margaret River/Busselton, poblíž pláže.

Den 7 – Margaret River – vinice
Poslední den k návštěvě vinic, dle předchozí zkušenosti si s průvodcem sami můžete doladit program, které místa a vinice navštívíme a co vás konkrétně bude zajímat. V oblasti se nachází desítky vinařství a my na to máme opět celý den. Nocleh v oblasti Margaret River/Busselton, poblíž pláže.

Den 8 – Margaret River/Busselton – volný den
Dnes Vás čeká jediný zcela volný den k odpočinku a relaxu. Váš hotel bude umístěný v blízkosti pláží a je jen na Vás zda vyrazíte na procházku, koupat se do moře nebo relaxovat po svém. Případně nabídneme fakultativní výlet, český průvodce i minibus dle domluvy k dispozici. Nocleh ve 4* hotelu.

Den 9 – Margaret River– Pinnacles – Cervantes (490 Km)
Cesta do přírodní oblasti Pinnacles, kde budete před a při západu slunce pozorovat vyhlášené jehly Pinnacles a duny bílého písku. Nocleh v Cervantes, 3* motel.

Den 10 – Cervantes – Perth (190 km)
Pohodová cesta se zastávkami zpět do Perthu, kde nás odpoledne čeká prohlídka centra města Perth. Uvidíte nejznámější místa Perthu a můžete nasát atmosféru pravé australské metropole. Následuje nocleh ve 4* hotelu v centru města.

Den 11 – Perth – odlet
Část dne volná k procházce či nákupu suvenýrů v Perthu. Dle mezinárodních letenek máte následně zajištěn transfer na letiště a odlet domů.

Den 12 – návrat domů
Konec programu.

Pozn.
– ochutnávky ve vinařstvích jsou pro klienty zdarma, jakoukoliv další či větší konzumaci si platí každý účastník na vlastní náklady.
– skupinka od 6 osob

• zpáteční mezinárodní letenka z Evropy
• všechny transfery zahrnuté v itineráři
• dopravu dle programu v klimatizovaném minibuse
• všechny noclehy ve 4* hotelu se snídaní
• 1 x nocleh ve 3* motelu
• českého průvodce/delegáta po celou dobu pobytu v Austrálii
• turistická víza do Austrálie – vyřízení zdarma
• všechny výlety dle uvedení v programu
• návštěvy vinic s ochutnávkou vína
• kompletní plán a rozpis pro Váš zájezd
• pojištění CK proti úpadku

• stravování (kromě snídaní)
• osobní pojištění
• poplatek za další/dodatečnou konzumaci vína (platí se na místě)
• fakultativní výlety a služby nezahrnuté v programu

skupinka do 6 osob

Související zájezdy

Austrálie
Austrálie za hubičku – s českým průvodcem
Poznávací
Exotické ostrovy
Krásy Austrálie a Fidži
Poznávací
Austrálie
Individuálně
Australské dobrodružství – pouští a pralesem